Mistrzostwa Absolwentów Politechniki Częstochowskiej

VI Mistrzostwa Absolwentów Politechniki Częstochowskiej w tenisie ziemnym.

25 - 27 maja 2018r.

.


V Mistrzostwa Absolwentów Politechniki Częstochowskiej w tenisie ziemnym.

2 - 4 czerwca 2017r.

.


IV Mistrzostwa Absolwentów Politechniki Częstochowskiej w tenisie ziemnym.

Logo

 Informacje szczegółowe dotyczące turnieju znajdują się w zakładce - AKTUALNOŚCI


III Mistrzostwa Absolwentów Politechniki Częstochowskiej w tenisie ziemnym.

Logo

 Informacje szczegółowe dotyczące turnieju znajdują się w zakładce - AKTUALNOŚCI


II Mistrzostwa Absolwentów Politechniki Częstochowskiej w tenisie ziemnym.

 

W dniach 24 - 26 maja br. na kortach tenisowych „Adam” przy ul. Bialskiej odbyły się II Mistrzostwa Absolwentów Politechniki Częstochowskiej w tenisie ziemnym. Patronat honorowy objęła Rektor Politechniki Częstochowskiej Prof. Dr Hab. Maria Nowicka-Skowron, głównym organizatorem było Koło terenowe nr 19 Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Częstochowskiej przy Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie

Wśród licznych uczestników - absolwentów Politechniki Częstochowskiej od piątku toczyła się sportowa rywalizacja na bardzo wysokim poziomie. Zmagania tenisistów po trzech dniach intensywnych rozgrywek wyłoniły finalistów. W ostatnich meczach rozegranych w niedzielę, pierwsze miejsce zajął Marcin Kaczmarski. Drugie – Rafael Dądela, reprezentant Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie. Pozostałe dwa trzecie miejsca zajęli: Andrzej Kamieniecki oraz Dariusz Frach.

Była to druga tego typu impreza i według opinii uczestników i kibiców bardzo udana. Mamy nadzieje, że w kolejnym sezonie tenisowym w Częstochowie również spotkamy się, tym razem na trzecich mistrzostwach organizowanych przez koło nr 19. 

Fotorelacja:

Materiał dzięki uprzejmości Telewizji Orion.

.