Aktualności

XXIII Ogólnopolska Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego w Mielnie / Unieściu.

XXIII Ogólnopolska Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego w Mielnie / Unieściu.

           W dniach od 17 do 19 maja 2013 roku na obiektach WDW Mielno – Unieście, odbyła się XXIII Ogólnopolska Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji, Wystąpiły 63 ekipy z firm wodociągowych z całego Kraju, czyli ok. 2000 uczestników, w tym reprezentacja OŚ „WARTA” S.A. 
          W tym roku na spartakiadę pojechała dwudziesto cztero osobowa reprezentacja naszej firmy. 
          Z imprezy przyjechaliśmy z jednym brązowym medalem wywalczonym prze Andrzeja Turka w Szachach szybkich. Ponadto na uwagę zasługuje wynik Roberta Mysłka w jeździe rowerem po desce na wodzie, gdzie po zaciętej walce zajął bardzo wysokie, piąte miejsce. Bardzo dobry wynik zanotowała także Barbara Musik, która zajęła siedemnaste miejsce w biegu po plaży na 500m oraz nasi kierowcy gokarta – Dariusz Mszyca i Wiesław Wojtasik, którzy zajęli miejsce dwudzieste piąte. Warto wspomnieć, że te miejsca są szczególnie godne uwagi, gdyż w każdej niemal konkurencji było pełne obłożenie, czyli 63 pozycje. 
          Ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na 47 miejscu na 63 startujące ekipy. Biorąc pod uwagę niepełny skład naszej reprezentacji i brak kilku koronnych dyscyplin, wynik należy uznać za bardzo dobry. 
          Co do części integracyjnej, to jak zwykle wszystko zorganizowane było perfekcyjnie, logistycznie również bez zarzutów. Myślę, że na te przeszło 2000 uczestników, ciężko by było znaleźć chociaż jedną niezadowoloną osobę, zwłaszcza, że pogodę mieliśmy przepiękną a do plaży bardzo blisko.