Aktualności

VI edycja zawodów wędkarskich o Puchar Prezesa O.Ś. „WARTA” S.A.

VI edycja zawodów wędkarskich o Puchar Prezesa O.Ś. „WARTA” S.A.Dnia 30.04.2014r. na zimnym zbiorniku huty Elsen, odbyła się VI edycja zawodów wędkarskich o Puchar Prezesa O.Ś. „WARTA” S.A.

Po raz pierwszy, w sześcioletniej już historii zawodów, dopisała nam pogoda, od samego rana było ciepło i słonecznie. Dopisała także frekwencja, w zawodach wzięło udział dwunastu zawodników.

Ryby brały raczej słabo i falami, koniec końcem prawie każdy zawodnik coś złowił bądź miał kontakt z rybą, minusem były niemiarowe okonie, odławiane regularnie przez praktycznie wszystkich uczestników spotkania. Przy ważeniu okazało się, że wyniki zbudowane były głównie na drobnej płotce, z bonusami w postaci średniej wielkości leszczy.

Właśnie taki 30cm leszczyk zapewnił koledze Krzysztofowi Plaszczykowi puchar za największą rybę zawodów. Najlepiej z panującymi warunkami poradził sobie Jarek Ulfik łowiąc 2,03 kg płotek, podpartych jednym leszczykiem. Miejsce drugie przypadło Kamilowi Krakowskiemu a trzecie Jurkowi Nowakowi.

Specjalne podziękowania należą się Janowi Krakowskiemu (dziadek Kamila) który, tradycyjnie już zajął się całą logistyką, z obsługą grilla włącznie.

Tradycyjnie już, puchary jak i nagrody rzeczowe, wręczył osobiście Pan Prezes Rafał Lewandowski, któremu cała nasza przyzakładowa sekcja wędkarska dziękuje za objęcie patronatu nad zawodami jak i za wsparcie finansowe.


WYNIKI:

1.   Ulfik Jarosław - 2030g

2.   Krakowski Kamil - 1850g

3.   Nowak Jerzy - 1770g

4.   Plaszczyk Krzysztof  - 1140g

5.   Barburski Krzysztof  - 1010g

6.   Kurcbard Arkadiusz - 960g

7.   Garasiński Paweł - 910g

8.   Latosiński Roland - 810g

9.   Kaczmarek Mirosław - 800g

10. Kluczny Adrian - 0g

10. Pawłowski Robert - 0g

10. Marczak Jarosław - 0g