Aktualności

Uroczyste wręczenie certyfikatów wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Uroczyste wręczenie certyfikatów wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania

          W dniu 15.10.2009r. w siedzibie O.Ś. „WARTA” S.A. w Częstochowie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania, na który składa się System Zarządzania Jakością według normy PN-EN ISO 9001:2001, System Zarządzania Środowiskowego według normy PN-EN ISO 14001:2005 oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem i higieną pracy według normy PN-N ISO 18001:2004. Audyt certyfikacyjny odbył się w dniach 30-31 lipca 2009r. Spółka certyfikowana była przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Wynikiem Audytu było nadanie certyfikatu PCBC oraz IQ NET The International Certification Network.

          Uroczystość była okazją do wyrażenia uznania dla wszystkich pracowników Spółki, którzy wdrażając Zintegrowany System Zarządzania ponieśli wielki nakład pracy, a dzięki ich zaangażowaniu spowodowali skuteczne wdrożenie systemu, co zostało potwierdzone przez instytucje certyfikującą.

          Zaproszeni goście zaszczycając nas swoją obecnością uświetnili samą uroczystość i mieli okazje do zapoznania się aktualnym wizerunkiem oczyszczalni i jej osiągnięciami. 

Materiał otrzymany dzięki uprzejmości Telewizji Orion w Częstochowie.